POMORIE.COM/MILENA
Черноморец-Поморие елиминира Ботев (Криводол)
От: 21.10.2009 22:03:35;  Прочетена: 1956 пъти
Отборът на Черноморец Поморие елиминира Ботев (Криводол) в турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” след победа с 1:0 с гол от дузпа в 120-ата минута. Мачът от първия кръг на надпреварата беше наблюдаван 200 зрители на стадиона в Поморие. 90 минути не стигнаха на съперниците да си отбележат гол и спорът беше разрешен в последната минута на второто продължение от 15 минути,когато Галин Димов беше повален в наказателното поле и Любомир Божинов стреля безпогрешно от бялата точка. След последния сигнал гостите се нахвърлиха върху главния съдия Христо Христов /СтЗ/, но охранителите и служебните лица го спасиха от саморазправа. Футболистите на „Ботев” пробваха да си излеят гнева и върху униформените пазители на реда,но бяха озаптени навреме. ...