България победи Полша с 3:2 гейма в осминафинален плейоф от Европейското първенство по волейбол

Капитанът на българския национален отбор по волейбол за мъже Тодор Алексиев заяви след класирането на тима за четвъртфиналите на Европейското първенство, че най-ценното от мача с Полша е било, че тимът се е справил с домакините в невероятната обстановка, създадена от публиката, цитира Агенция Фокус

В Гданск отборът на България победи Полша с 3:2 гейма в осминафинален плейоф от Европейското първенство.

След мача пред сайта на Европейската волейболна конфедерация cev.lu капитанът на тима на България Тодор Алексиев каза, че с такива мачове отборът трупа невероятен опит и израства. Волейболистът отбеляза, че сега той и съотборниците му трябва да се подготвят по възможно най-добрия начин за предстоящия четвъртфинал срещу Германия.