Хандбал: Поморие – Нове 99 Свищов 23:20

Хандбалистките на Поморие ще зимуват на предпоследно място в групата на майсторките. След няколкото загуби, породени от множество контузии в тима, треньорът Щерион Василев удържа на обещанието си да изведе отбора и да не завърши на последното място. В решителната среща срещу “Нове 99” Свищов, изиграна в спортната зала на Гранд хотел Поморие, домакините спечелиха при резултат 23:20.  През първата част на мача поморийки водиха при резултат 13:11. Герой на мача отново бе вратарят Красимира Каръкова, която в последните 10 минути “заключи” вратата си и не допусна гостенките да отбележат гол.
С най-много попадения за поморийки отново бе Татяна Гафарова – 10 и Нона Койчева – 4.