Вие сте тук: Начало » Водещи новини » “Алпизо” спечели градския турнир по футбол на малки врати

“Алпизо” спечели градския турнир по футбол на малки врати

P4300040Завърши градският турнир по футбол на малки врати, по случай празника на града “Гергьовден” и част от отбелязването на 90-та годишнина от развитието на футбола в гр. Поморие. Срещите се проведоха на хандбалната площадка  и след оспорвани и интересни срещи носител на купата стана отбора на “АЛПИЗО”.  Останалите призьори са отборите на : “Полиция” – II място , “St. George” – III място. Голмайстор на турнира стана Мартин Петров от “Алпизо” със 7 гола. Отборите бяха наградени с купи и парични награди от зам. кмета на Община Поморие Илия Джингов.