ОФК “Поморие” победи ОФК “Сливен”

Отборът на ОФК “Поморие” гостува днес , 07.09.2014 г.  на ОФК “Сливен” и победи с 2:0. Поморийският отбор имаше превъзходство от началото на срещата над отбора на домакините и установи трайно надмощие в играта.

В 7-та минута след нарушение срещу Стефан Стаматов, в наказателното поле бе отсъдена дузпа в наша полза, която за съжаление бе пропусната от Диян Лефтеров. Добрата игра на ОФК “Поморие” през първото  полувреме бе потвърдена с два гола в 33-та  и 36-та минута. Автори на попаденията бяха Стефан Стаматов и Александър Иванов с глава.

Второто  полувреме продължи с превъзходство на нашия отбор, но до нов гол не се стигна. Със спечелилите 3 точки отборът на ОФК “Поморие” остана водач класирането.

През тази седмица поморийци ще почиват по програма.

Следващо гостуване на мъжкия отбор е на 20.09. / събота / от 17:00 часа на отбора на ФК “Марица” в гр. Пловдив