ОФК “Поморие” – ФК “Евроколеж” 2:0

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В среща от X кръг на Югоизточната “В” група футболистите на ОФК “Поморие” победиха ФК “Евроколеж” с 2:0. Още във 2-та минута на мача Димитър Попов успя да отбележи първото попадение за домакините. Въпреки равностойната игра на терена в 26-та минута Димитър Коларов успя да увеличи преднината за поморийци. До края на мача и двата отбора имаха по няколко пропуснати голови положения.

ДЕЦА “Б” ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ 2″ – ОФК “ПОМОРИЕ”

Отбор Деца “Б” на ОФК “Поморие” гостува на ПСФК “Черноморец 2”. Срещата завърши с резултат 8:0 за домакините.

ЮНОШИ МЛАДША ФК “КАРНОБАТ” – ОФК “ПОМОРИЕ” 2:2

Срещата завърши при равен резултат 2:2, а головете за отбора на Поморие отбелязаха Димитър Димитров и Пламен Михайлов.

ДПГ 2003 ФК “Бъдеще” – ОФК “Поморие” 0:4

Детска Подготвителна Група, родени 2003г., победиха ФК “Бъдеще”с 4:0 в гр. Бургас.

Голмайстори: Кристиян Иванов – 2 гола, Ивелин Петров – 1 гол и Ради Петров – 1 гол.