Футбол: ОФК „Поморие” победи с 4:1 ФК „Стара Загора”

На 08.11.2014 г., на Стадион Поморие, се игра среща от XIV кръг за първенството на Югоизточната „В” група между отборите на ОФК „Поморие” и ФК „Стара Загора”. Срещата премина при превъзходството на отбора на домакините, но неочаквано те получиха гол още във 2-та минута при грешка на защитата.Първото полувреме завърши при резултат 0:1. През второто ОФК „Поморие” обърна резултата като отбелязва 4 гола. Голмайстори: Стефан Стаматов в 64-та минута, Димитър Коларов в 72-та минута, Диян Лефтеров в 81-та минута и Руслан Господинов в 90-та минута.

Краен резултат: 4:1 за отбора на ОФК „Поморие”.

Следваща среща на поморийци е в Ямбол с ФК „Тунджа 1915”  на 15.11. 2014 г. /събота/ от 14:30 часа.

Ето и програмата на другите отбори на ОФК +Поморие:

ЮНОШИ СТАРША ОФК “ПОМОРИЕ” – ОФК “КАРНОБАТ”

ДПГ 2003Г. ОФК “ПОМОРИЕ” – ФК “ЧЕРНОМОРСКИ СПОРТИСТ”

На 16.11. неделя от 15:00 часа Детска Подготвителна Група родени 2003г. от отбора на ОФК “Поморие” играе футболен мач с отбора на ФК “Черноморски спортист” гр. Обзор на спортен комплекс “Каменица-Арена” в гр. Бургас.