Футбол: Поморие – Созопол 2:2

Контролната среща по футбол между отборите на ОФК “Поморие” и ФК “Созопол” не излъчи победител. Мачът се игра на стадиона в Поморие и бе трети по ред за домакините от началото на годината.

Двубоят започна с превъзходство за поморийци. Първо нападателят Димитър Коларов използва грешка на вратаря на ФК “Созопол” и откри резултата. 10 минути по-късно египтянининът Абдулазис Ипрахим, който е на проби в отбора на ОФК “Поморие”, вкара рядко красив гол и увеличи резултата на 2:0. Малко преди края на полувремето гостите успяха да реализират гол и върнаха интригата в мача.

През второто полувреме бяха извършени много смени в двата отбора и 10 минути преди края на срещата гостите успяха да изравнят резултата.

Следващата домакинска контролна среща на ОФК “Поморие” е на 04.02. /сряда/с  отбора на ФК “Загорец” – Нова Загора.