Футбол: С гол на Лемперов ОФК “Поморие” победи ФК “Загорец” (видео)

Трудна победа постигнаха футболистите на ОФК “Поморие” срещу ФК “Загорец” – Нова Загора в мач от XX кръг на Югоизточна “В” група. Срещата започна равностойно за двата отбора, но в средата на първото полувреме футболист на гостите получи червен картон.

Въпреки превъзходство на домакините, които играха с човек повече, попадението бе реализирано едва в 76-та минута на мача. При една от поредните атаки на поморийци Стефан Стаматов с хубав пас подаде на Енчо Лемперов, който с глава вкара топката в противниковата мрежа.

Краен резултат 1:0.

Вижте гола на Енчо Лемперов!

DSC02612

ДЕЦА “Б” ОФК “НЕСЕБЪР” – ОФК “ПОМОРИЕ” 0:1

На 14.03. /събота/ ОФК “Поморие” Деца “Б” гостува в първа среща за новия пролетен полусезон на отбора на ОФК “Несебър”. ОФК “Поморие” победи с 1:0 със гол на Кристиян Иванов.

ЮНОШИ МЛАДША ФК “ЕЛХОВО” – ОФК “ПОМОРИЕ” 1:5

На 14.03. /събота/ Юноши младша възраст на ОФК “Поморие” гостува в първа среща на новия пролетен полусезон на отбора на ФК “Елхово” гр. Елхово.

ОФК “Поморие” победи с 5:1,след отбелязване на Иван Иванов -2 гола,Лазар Недев -1 гол,Пламен Михайлов -1 гол и Джелял Хюсеинов -1 гол.