Футбол: ОФК “Поморие” се превърна в машина за голове (видео)

Футболистите на ОФК “Поморие” и в този мач, в срещата от 24 – кръг на Югоизточната “В” група, се превърнаха в машина за отбелязване на голове. Победата този път беше отново на стадиона в Поморие, но срещу третия във временното класиране ФК “Марица” с резултат 7:1.

Първите 2 гола бяха дело на централния защитник Георги Петков. Той бе точен още в 6-та минута с глава и в 17-та минута. Енчо Лемперов (24′) оформи класиката, а капитанът Любомир Божинов (33′) покачи на 4:0, но след отсъдена дузпа. След почивката гостите доминираха на терена през първите 15 минути, но домакините успяха да заиграят още по-нахъсано и шокираха пловдивчани за 3 минути с нови 3 гола, реализирани от резервите Алеко Христов (73′ и 75′) и Димитър Коларов (76′). Почетно попадение за гостите отбеляза Кристиян Павлов (81′).

Вижте всички голове във видеозаписа!

С актив от 46 точки ОФК “Поморие” продължава да е едноличен лидер в класирането в групата.