ОФК “Поморие” победи ФК “Димитровград”

Отборът на ОФК “Поморие” направи поредна крачка към професионалния футбол след победа на свой терен с 3:1 над ФК “Димитровград”. Всички голове в мача от 26-тия кръг на ЮИ “В” група паднаха през първото полувреме. Египтянинът Абдуазис Ибрахим откри в 13-та минута от малък ъгъл, а след още 13-минути Живко Илиев удвои след разбъркване. В 37-та минута Енчо Лемперов направи аванса на домакините класически. Гостите отбелязаха почетното си попадение секунди преди почивката, когато Георги Христов наказа индивидуална грешка на Александър Иванов.

ОФК “Поморие” продължава да оглавява уверено в класирането в групата с актив от 49 точки.

В следващия 27-ми кръг, ОФК “Поморие” гостува на ФК “Евроколеж” -Пловдив в дерби, което ще се играе на 22.04. 2015 г. /сряда/ от 17:00 часа.