ОФК “Поморие” в “Б” група! Емил Костадинов връчи на отбора купата (видео)

Отборът на ОФК “Поморие” си осигури промоция в “Б” група след победа над Тунджа (Ямбол) с резултат 3:1.

В 33-ата минута малко изненадващо гостите поведоха в резултата чрез Григоров. Само 2 минути по-късно домакините възстановиха равенството чрез Георги Петков.

През второто полувреме поморийци се активизираха. При една от атаките Лемперов се оказа очи в очи с вратаря на гостите, който извърши фаул извън наказателното си поле. Тотев бе изгонен с червен картон. В 65-ата Георги Петков отбеляза второто си попадение, а Димитър Коларов реализира третото попадение в последната минута на мача.

Купата на победителите бе връчена от члена на Изпълкома на БФС – Емил Костадинов в присъствието на председателя на ЗС на БФС гр. Пловдив Димитър Енчев и на кмета на Поморие Иван Алексиев.

2 Отзиви

1. заинтересован

Честито, Поморие! Пожелавам успех в Б група и догодина атака на А група-да се реализира тази мечта на Поморие след като през 2011 г. отборът бе брутално отрязан от участие в елита!