Децата на ОФК “Поморие” спечелиха І място

DSC_6181

Детска Подготвителна Група на ОФК “Поморие” спечели I-во място в турнира в гр. Бургас, организиран от Асоциация на българските футболисти, ОС на БФС-Бургас и Община Бургас.

В първа среща ОФК “Поморие” се срещна с ПФК “Нефтохимик” . В редовното време срещата завърши при резулнан 1:1. След изпълнение на дузпи Поморие спечели с 3:2.

Втора среща ОФК “Поморие” игра с “Бургас спорт” и победи с 2:0. Головете реализира Давид Абрашев. С тази победа възпитаниците на Лъчезар Данев се класираха на финал, които заслужено победиха отбора на “Бъдеще” и завоюваха І място в турнира.

Купата бе връчена на победителите лично от кмета на Бургас г-н Димитър Николов, а награда за най-добър състезател получи Рамис Ерсоев от ОФК “Поморие.

Награда за най-добър треньор на турнира получи наставникът на победителите Лъчезар Данев.