„Поморие” продължава да бъде водач в „Б” група

Двубоят между ОФК “Поморие” и ПФК “Локомотив” Горна Оряховица завърши при резултат 1:1. Равенството бе постигнато в последните минути на мача, когато домакините отбелязаха точка и оформиха изхода от срещата. От самото начало съставът на „Поморие” бе добре групиран и устоя на противниковата атака в 15-та минута. Тимът ни поведе още през първото полувреме чрез гол на Алеко Христов в 36-та минута.
И през втората част на играта не липсваха добри голови положения, но единственото реализирано попадение бе финалният гол на Красен Трифонов от „Локомотив”, осем минути преди края на дербито.
Въпреки липсата на победител в срещата от 15-я кръг на „Б“ професионална футболна група, Поморие продължава да бъде лидер в класирането до момента.