„Поморие” ще играе с „Ботев” в контролна среща на стадиона в Каблешково

Отборът на ОФК “Поморие” продължава подготовката си за новия сезон на първенство 2016/2017. Втората контролна среща поморийският тим  изигра с отбора на ПФК “Верея” /Стара Загора/ на градския стадион в гр. Смолян. В 10-та минута резултатът бе открит в полза за “Верея” чрез Васил Калоянов. След още 10 минути игра Христо Лемперов изравни от дузпа. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение срещу Ахмед Ахмедов. До края на полувремето старозагорци успяха да отбележат още едно попадение, като частта завърши при 2:1 в тяхна полза. След час игра поморийци успяха отново да изравнят. Илиян Шерденов напредна и пусна пас към Деян Лозев, който оформи крайното 2:2. В игра влязоха всички футболисти, с изключение на контузените Антон Иванов и Милен Танев.

Отборът на ОФК “Поморие” приключва лагера си днес и се прибира в Поморие. На 09.07 /събота/, от 18:00 часа, воденият от старши треньора Малин Орачев тим  ще изиграе 3-та си контролна среща с ПФК “Ботев” Гълъбово. Мачът ще се играе на стадиона в Каблешково.