“Лудогорец 2” – “Поморие” 4:0, Христо Лемперов отведен до болницата

„Лудогорец 2“ победи с 4:0 „Поморие“ в мач от Втората футболна лига. Срещата се игра на „Лудогорец Арена“ в Разград и всичките голове паднаха през второто полувреме.

Първото полувреме ще се запомни с доминация на футболистите от ОФК”Поморие”. Илиян Шерденов бе изведен срещу вратаря и пропусна да реализира, а по-късно в 22-та минута  Христо Лемперов пропусна да отбележи от дузпа. След започване на второто полувреме,  неразбирателство на вратаря и централния защитник на Поморие позволи на домакините да открият резултата, а в последвалите контраатаки бяха отбелязани още 3 гола. В доиграването на срещата Христо Лемперов получи удар в главата и бе отведен с линейка до болницата.

Мачът се игра пред погледа на наставника на мъжкия отбор на “Лудогорец” Георги Дерменджиев.

В петия  кръг на първенството ОФК”Поморие” посреща ПФК „Локомотив” -София на стадиона в Поморие на 11.09. /неделя/ от 19:00 часа.