Младите хандбалисти на Поморие с успешна игра в Хасково

15227916_1296274310446092_1505748923_nНа 27.11.2016г. в гр.Хасково се проведе зонален турнир за момчета до 12 годишна възраст. В първата среща “Поморие” победи с 10:0 ХК “ТРУД” – гр.Пловдив, поради неявяване.

Втората среща беше доста оспорвана между Поморие и “Фрегата” -гр.Бургас. Първото полувреме завърши при резултат 4:4. През второто полувреме на мача играта вървеше гол за гол. Поморийските момчета се бориха много, но не можаха да надделеят над противника и мача завърши 8:7 за “Фрегата” .

Третата среща се проведе между “Поморие” и домакините от “Асти 91”. На този мач поморийци бяха по мотивирани и още от самото начало поведоха в резултата и първото полувреме завърши 5:2. През втората част гостите не отстъпиха и победиха с 9:6.

В състава участваха:Калоян Байлов, Мариян Славов, Марин Иванов, Мирослав Дойчев, Димитър Добрев, Тодор Сандев, Тодор Динов, Георги Симеонов, Николай Йорданов, Стоян Титев.

Най-резултатни: Станимир Михалакев-2 гола, Радостин Митев-2 гола, Костадин Иванов-4 гола, Андрей Попчев-1 гол и Християн Казаков-7 гола.