„Поморие” надделя над Левски /Карлово/

В мач от 15-тия кръг на II-ра лига отборът на Поморие надделя с минималното 1:0 над Левски /Карлово/. Единственият гол падна чак в добавеното време,когато Ахмед Ахмедов прехвърли Петър Денчев. До този момент вратарят на гостите се беше превърнал в герой на мача със спасени поне дузина чисти положения. Веднъж и гредата му помогна след удар с глава на Мартин Василев. Върхът на пропуските постави Иван Колев,чийто удар от дузпа в 89 –та минута беше отразена от Денчев. Късметът все пак се усмихна на поморийци в първата минута от добавеното време.

В XVI кръг на Втора професионална лига възпитаниците на старши треньора Малин Орачев отново ще бъдат домакини на 04.12.2016 г. /неделя/ от 14:00 часа срещу отбора на Оборище /Панагюрище/.