Поредна контрола за ОФК Поморие с поредно равенство в резултата

p1140720

Отборите на ОФК “Поморие” и ФК “Черноморец” /Балчик/ завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра на градския стадион в Поморие.

През I полувреме гостите успяха да поведат с 2:0 след попадения на Димитров (4-та мин.) и Митев (38-ма мин). В края на полувремето Христо Лимперов пропусна да реализира гол от дузпа.

Това принуди старши треньорът на домакините Малин Орачев да направи нужните смени през ІІ част и домакините започнаха със силен натиск. При една от атаките на поморийци в 58-та мин. Шерденов проби от дясно и центрира в наказателното поле, където топката се отклони от защитник на гостите и влезе в мрежата.

Двадесет минути по-късно Слави Шопов бе фаулиран в наказателното поле, а  Милен Танев изравнителния гол от дузпа.  До края на двубоя Поморие можеше да стигне и до победата,но няколкото пропуски ги лишиха от това.