Хандбалистките на Поморие загубиха от “Бъки” с 18:30

Хандбалната среща от 8-ми кръг на пролетния полусезон в “А”РХГ (жени) , изиграна в Поморие между  ОХК “Поморие” и първенеца в групата  ХК “Бъки” – Габрово завърши при резултат 18:30.

Водачът в групата на майсторките „Бъки“ – Габрово победи с резултат 18:30 ОХК “Поморие”в среща от VІІІ кръг  на АРХГ. Срещата се игра в спортната зала на Гранд хотел Поморие.

На полувремето гостенките водеха при резултат 7:12. От първата до последната минута на мача габровки изцяло доминираха в играта.

В следващия 9-ти кръг предстои да се срещнат “Шумен’98”  и „Поморие”. Поморийки ще гостуват на 25 февруари в Шумен, а в последния 10-ти кръг е  хандбалната среща между „ Ники спорт”  и „Поморие” , която ще се играе на 12 март в Сливница.