ОФК”Поморие” загуби гостуването във Враца

Срещата от XXII кръг между ПФК “Ботев” /Враца/ и гостуващият тим на ОФК “Поморие”,  започна както се казва с “Гол от съблекалнята”. Домакините ликуваха след грешка в защитата на поморийци. Въпреки това гостите достигнаха до две много чисти положения за гол, пропилени от Ахмед Ахмедов. Трудното за поморийци настъпи в 27-та минута, когато от игра бе отстранен Станислав Дрянов и трябваше да до играят срещата с човек по-малко.

През второто полувреме отборът на Поморие опита да търси обрат в резултата, но втора груба грешка в защитата позволи на домакините да поведат с 2:0. Футболистите на Малин Орачев, обаче не спряха да търсят по-добър изход и въпреки тенденциозното съдийство на съдийската бригада от гр. Ловеч, успяха да намалят резултата в 76 мин. с гол на Лемперов.

В оставащите минути гостите се изнесоха тотално пред вратата на врачани, но нов гол не бе отбелязан и срещата завърши при резултат 2:1.