Поморие и Ботев /Гълъбово/ с нулево реми

Отборите на Поморие и Ботев /Гълъбово/ завършиха наравно 0:0 в мач от 4-ти кръг на Втора Професионална Лига, който се игра на стадион Лазур /Бургас/.

Първото полувреме ще се запомни с малко голови положения пред двете врати. В началото Ив. Винков от Ботев /Гълъбово/ създаде на два пъти притеснения за домакините, но вратарят Д.Тодоров спаси с вещина.В 10′ поморийци имаха възможност да открият резултата, но Борис Тютюков не стреля точно. Десет минути по-късно и Ж. Жеков се озова на чиста позиция, но вместо да шутира, опита подаване и сгреши. Отново Жеков в 54′ се оказа в идентична ситуация, но този път отправи удар и вратарят на гостите Марин Орлинов изби в корнер. Девет минути преди края М. Орачев засече центриране от воле, ала стражът Орлинов отново беше на висота. Гостите от Гълъбово играха в последните 20′ с човек по-малко след 2-ри жълт и червен картон за Иван Цачев.

В следваща среща ОФК Поморие гостува на ПФК Лудогорец II /Разград/ на 21.08.2017 г. /понеделник/ от 18:00 часа.