Победа на ОФК „Поморие“ като домакин

Футболистите на ОФК „Поморие“ постигнаха първа победа като домакин от началото на сезона на Втора Лига. В мач от 16-тия кръг възпитаниците на старши треньора Веселин Бранимиров се наложиха с 2:1 над Локомотив /Горна Оряховица/ на стадион „Лазур“ /Бургас/.

Поморийци откриха резултата в 20′, когато Ахмед Ахмедов завърши образцова 3-ходова атака. Пет минути по-късно Ндонбала удари напречна греда за гостите. В 39′ домакините отбелязаха 2-ри гол чрез Борис Тютюков, който порази мрежата с далечен шут.

Четири минути след почивката “Локомотив” намали на 2:1 с попадение на резервата Деян Христов, който влезе в игра от началото на второто полувреме. До края на мача играта се накъса и резултатът се запази.

Следваща последна среща от полусезона на първенството на ВПЛ, отборът на ОФК „Поморие“ гостува на ФК „Царско село“ на 02.12.2017 г. /събота/ от 14:00 часа в гр. София.