След загуба ОФК “Поморие” е на ръба до зоната на изпадащите

Отборът на “Царско село” победи ОФК “Поморие” в среща от 17-ия кръг на Втора професионална лига. Срещата се игра в столицата при изключително тежки условия. Домакините постигнаха лесна победа с 2:0, а попаденията реализираха Красимир Илиев  и Павел Петков през първата част на мача. През втората част мачът протече равностойно, като поморийци също имаха положения за отбелязване на гол, а домакините уцелиха гредата на Поморие. Но нов гол не бе отбелязан.

След този кръг ОФК “Поморие”  заема 12-то място във временното класиране с 22 точки и е на ръба в таблицата до зоната на изпадащите.

Отборът на ОФК“Поморие“ продължава с тренировките и другата седмица, след което състезателите ще бъдат пуснати в почивка.