Убедителна победа на “Поморие” в контролна среща с “Черноморец”-Балчик

Контролната среща на градския стадион в Поморие между ОФК „Поморие“ и ПФК „Черноморец“ /Балчик/ започна с бързо темпо и добри положения за отбелязване на гол и пред двете врати. Домакините бяха по-добре организирани, а гостите разчитаха на бързи контраатаки за отбелязване на гол.

Първото попадение бе отбелязано в 22-та минута от капитана на “Поморие”-Георги Петков след добро центриране от ъглов удар на Станислав Дрянов. Вторият гол бе дело на Михаел Орачев в 40-та минута след ново добро извеждащо подаване, отново на Станислав Дрянов.

През второто полувреме играта стана още по – резултатна и бяха отбелязани нови 4 гола – 3 за домакините от Поморие, отбелязани от Бекир Расим,Борис Тютюков и Ахмед Ахмедов и 1 – за гостите, реализиран от Виктор Митев.

До края на срещата други попадения не бяха отбелязани и крайният резултат остана 5:1 за Поморие.