Загуба на Поморие от Локомотив София

„Поморие“ загуби от Локомотив /София/ в мач от 25-тия кръг на Втора професионална лига. Поморийци започнаха с натиск и още във втората минута  Бекир Расим откри резултата за Поморие- 0:1. В 38-та минута обаче резултатът бе изравнен. В 44-та минута вратарят Тодоров извади под гредата удар с глава на Димитров от Локо Сф. После Виячки излезе от защитата, напредна  и след сблъсъка с поморийския вратар, топката бе избита от защитника ни пред голлинията.В следващите десетина минути Локомотив оказаха силен натиск, но отборът на Поморие устоя. През второто полувреме в 56-та минута  Локомотив отбеляза втори гол. До края на мача и Локомотив, и Поморие направиха много пропуски, но резултатът се запази 2:1 за Локомотив Сф срещу Поморие.