“Поморие” с убедителна победа в Балчик

futbolОФК “Поморие” постигна убедителна победа в гр. Балчик над местния „Черноморец“ в мач от VII кръг на Втора професионална лига.
Още в началото на срещата в 10-та минута, след изпълнение на ъглов удар Живко Петков успя да отбележи за 0:1.Срещата продължи с поделено надмощие на двата отбора, като домакините разчитаха на високи центрирания, а гостите продължиха със силни контраатаки.
През второто полувреме играта се развиваше по същия начин, докато 20 минути преди края Бекир Расим отбеляза от фаул за 2:0 за гостите от Поморие. Третият гол бе дело на Християн Казаков в самия край на срещата, отново от фаул. Краен резултат 3:0 за ОФК Поморие.
В следваща среща ОФК “Поморие” приема на стадион Несебър отбора на ПФК Монтана на 22.09.2018 г. /събота/ от 15:00 часа.