Равен мач на “Поморие” с “Арда”

p1160273ОФК “Поморие” и ПФК “Арда” /Кърджали/ завършиха наравно в мач от 13-тия кръг на Втора професионална лига. Съперниците си размениха по един гол за крайното 1:1.

В самото начало на срещата Мартин Теменлиев се намеси решително след удар на Венцислав Христов. В 8-та минута домакините от Поморие поведоха чрез Живко Петков, който се възползва от грешка на Караджов, пращайки топката в опразнената врата за 1:0.

През втората част гостите успяха да изравнят. В 60-та минута Мартин Теменлиев хвана около голлинията удар отблизо на Венцислав Христов. Главният рефер обаче прецени,че топката е преминала с целия си обем голлинията и отсъди гол за Арда.

Поморие можеше да стигне до победа малко по-късно, но удар на Бекир Расим бе изчистен пред голлинията.

Следваща среща на ОФК “Поморие” е гостуване на отбора на ПФК „Ботев“ Гълъбово на 10.11. /събота/