Хандбал: Момчетата на ОХК Поморие водачи в зоналния турнир

На 17.11.2018г. в гр.Бургас се проведе вторият зонален турнир по хандбал за момчета – 12 години. В първата среща ОХК “Поморие” се срещна с ХК “Топлика”-Минерални бани. В началото на мача поморийските момчета излязоха неуверени и полувремето завърши 7:4 за ХК “Топлика”. Но през втората част стъпиха здраво и си извоюваха победата с 15:11.

Вторият мач убедително и през двете части поморийци доминираха над ХСК “Асти”-Хасково и мача завърши при резултат 24:4.

Третият мач ОХК “Поморие” се срещна с ХК “Труд” и отново победиха убедително с 32:7.

Треньорките са изключително доволни за сърцатата игра и спортният дух на децата. За момента отборът на ОХК” Поморие” – 12 годишни заема първо място.

В състава взеха участие:Емил Дичев-26 гола, Пламен Божков-7 гола, Мирослав Дойчев-5 гола, Веселин Тонозлиев-4 гола, Атанас Найденов-3 гола, Щерион Стоянов-2 гола, Виктор Каприев, Венелин Тешев, Найден Благоев, Калин Либчев, Станимир Стоянов, Атанас Димов и не на последно място Петър Николов с отлични прояви на вратата.