“Поморие“ и „Ботев“ (Гълъбово) не се победиха в контролна среща

futb-pm ОФК „Поморие“ и ФК „Ботев“ (Гълъбово) не се победиха в контролна среща. Проверката се игра на градския стадион в Поморие и приключи при резултат 0:0.

Първото полувреме премина при поделено надмощие. В началото гостите бяха по-активни, след което възпитаниците на Радослав Боянов поеха инициативата. Мощен изстрел на Християн Казаков мина малко над напречната греда. Далечна тупалка на Михаел Орачев пък бе спасена от вратаря на Ботев.

През втората част играта бе равностойна, като до 65-ата минута съперниците не създадоха нищо опасно. Тогава “Ботев” получи право да изпълни дузпа. Ударът от бялата точка на Емилиян Зотев обаче бе отразен от Мартин Теменлиев. В последната секунда пък Бекир Расим стреля хубаво от фаул, но малко над напречната греда.

В следваща контролна среща ОФК „Поморие“ гостува на ПФК „Черно море“ на 09.02.2019 г. /събота/ в гр. Варна.