“Поморие” загуби от „Локомотив“ /Горна Оряховица/

futbol-2“Поморие” загуби домакинството си на ПФК „Локомотив“ /Горна Оряховица/ в мач от 20-тия кръг на Втора професионална лига, игран на стадиона в Несебър.

Двубоят започна с натиск на домакините, но в 8-та минута “Локомотив” поведе с гол на Тони Иванов. В 19-та минута отново той удвои аванса на гостите. До края на полувремето Живко Петков и Борис Тютюков можеха да върнат по едно попадение, но пропуснаха изгодни ситуации.

В 55-та Милен Танев намали на 1:2 с прекрасно изпълнение на фаул. Само 5 минути по-късно обаче поморийци останаха с човек по-малко, след като Стоян Кижев получи втори жълт и съответно червен картон.

В 73-та минута същото сполетя и Стивън Славков, като по този начин се възстанови численото равенство на терена.

До края на мача Поморие упражни натиск, но така и не успя да стигне до изравнително попадение.

ОФК Поморие гостува в следваща среща на ПФК „Локомотив“ /София/ на 16.03. /събота/ от 15:30 часа.