“Поморие” загуби от „Царско село“

p1160618ОФК “Поморие “загуби домакинството си от лидера в класирането и нов член на Първа професионална лига – ПФК „Царско село“ /София/. Морският тим отстъпи с 2:5.

Гостите от София си осигуриха победата още през първото полувреме, когато чрез Китан Василев и на 2 пъти Георги Минчев стигнаха до аванс от 3:0.

В началото на втората част Георги Минчев оформи своя хеттрик, след което Бекир Расим намали изоставянето на домакините. В  77-та минута Илиян Йорданов направи 1:5 ,а 120 секунди по-късно Борис Тютюков отбеляза хубаво попадение за крайното 2:5.

В следващата си среща отборът на Поморие посреща отново на стадион Несебър отбора на ПФК „ЦСКА 1948“ /София/ на 05.05.2019 г. /неделя/ от 18:00 часа.