Играни срещи на Детско-юношеската школа на Поморие

futbol5Резултати от играните срещи на Детско-юношеската школа на Поморие:

• Отборът на Юноши младша възраст завърши с равен резултат 3:3 като гост  на ФК „Бургас спорт“,в среща играна на 25.04. /четвъртък/ на стадион Поморие.Голмайстори за Поморие: Яни Неделчев,Валентин Либчев и Калин Табаков.
  • Отборът на Футбол 7 загуби с 12:0 от отбора на ДФК „Звездичка 3“ на 25.04. /четвъртък/ на с.к. „Каменица-Арена“ в гр. Бургас.
  • Отборът на Футбол 9 игра с ФК „Черноморец 1919“ на 26.04. /петък/ на с.к. „Каменица-Арена“ Бургас и загуби с 4:0.
  • Възпитаниците на треньора Венелин Тальоков от отбора на Футбол 5 победиха с 4:3 отбора на ФК „Атлетик 2 на 26.04. /петък/ на с.к. „Бъдеще“ Бургас. Голмайстори за Поморие: Петър Колев -2; Цветомир Димитров -1 и Атанас Котавов-1 гол.