ОФК „Поморие“ загуби от Хебър (Пазарджик)

futbol-2ОФК „Поморие“ загуби като домакин от  “Хебър” (Пазарджик) с 0:1.

Началните минути бяха без положения и пред двете врати. След 15-та минута съперниците си размениха по един неточен удар чрез Васев и Законов, а изстрел на Чукалов бе уловен от вратаря. Даниел Пехливанов пък нанесе много хубав удар от фаул, но над напречната греда.

“Хебър” успя да поведе 37-та минута. Чукалов задържа в наказателното поле Ангелов, за което бе отсъдена дузпа. От бялата точка Асен Георгиев бе точен за 0:1.

В началото на втората част Даниел Пехливанов не бе точен отблизо с глава. Домакините пък претендираха за дузпа, за нарушение срещу Антон Иванов, но такава не бе отсъдена.

Бекир Расим засече центриране отляво на Антон Иванов, но право във вратаря. В ответната атака пък Чаворски прати топката в мрежата, но попадението бе отменено заради засада.

Удар на Даниел Пехливанов в последните минути мина до лявата греда. В даденото продължение пък Поморие можеше да изравни. Мощен изстрел на Георги Петков обаче бе избит в корнер от вратаря на гостите.
След този мач поморийци  са 9-ти в класирането, с актив от 4 точки.