ОФК „Поморие“ загуби от “Локомотив” /Горна Оряховица/

futbol-2ОФК „Поморие“ загуби домакинството си на Локомотив /ГО/ на градския стадион в Несебър. Възпитаниците на старши треньора Малин Орачев отстъпиха с 2:3.

Гостите поведоха още в 3-та минута, когато Георги Колев отблизо засече подаване отдясно. Пет минути по-късно Михаил Минков удвои преднината на железничарите, след като с глава засече центриране от корнер.

През втората част поморийци успяха да изравнят. В 64-та минута Живко Жеков центрира отляво, а Чукалов с глава засече за 1:2. Само 240 секунди по-късно, след центриране от корнер, Тихомир Кънев направи с глава 2:2. В 79-та минута Атанас Фиданин бе точен от дузпа за 2:3.

В 87-та минута на срещата Милен Танев пропусна да изравни от дузпа. Краен резултат 2:3 за Локомотив /Горна Оряховица/.

В следваща среща отборът на “Поморие” гостува  на ПФК „Струмска слава“ в гр. Радомир на 31.10.2019 г./четвъртък/ от 14:30 часа.