Момчетата на ОХК Поморие стартираха с две победи

oxkПобеда и пак победа!В първия си мач младите хандбалисти играха срещу тима на Несебър. Победата в морското дерби бе за поморийските състезатели, които постигнаха безапелационен краен резултат от 23:2. Вторият мач бе с ‘Фрегата” – Бургас и започна много равностойно, като първото полувреме завърши при резултат 9:7 за “Поморие”. След почивката нашите момчета излязоха още по-концентрирани и мобилизирани. Те показаха кой е по-добрият на терена, завършвайки мача с убедителните 22:15. Треньорите на отбора ОХК “Поморие” благодарят на всички момчета за сърцатата игра и спортния дух.

В отбора бяха включени: Емил Дичев -19 гола, Веселин Тонозлиев – 13 гола, Виктор Каприев – 7 гола, Костадин Иванов – 5 гола, Щерион Стоянов – 1 гол, Пламен Божков, Мирослав Дойчев, Атанас Найденов и на вратата с отлични прояви Петър Николов.