Хандбал: Достойно представяне на момчетата до 12 -годишна възраст

75453598_2464846613562583_5593213653336719360_n

На 9.11 в град Хасково се проведе първият зонален турнир за момчета до 12 години. Първият мач ОХК Поморие излезе срещу домакина от Хасково, като полувремето завърши при резултат 12:9, а крайният резултат дойде при 24:16.

Във втория мач, поморийските момчета излязоха срещу ХК Фрегата – Бургас. Срещата започна много оспорвано и първото полувреме завърши в полза на Фрегата 4:2. Във втората част поморийските момчета успяха да изравнят резултата и мача завърши 5:5.

След тези резултати ОХК Поморие е на първо място във временното класиране за зона “Тракия” .За повечето момчета това бе първият турнир. Всички бяха много уплашени, имаше много пропуски пред вратата на противника, играта им беше на приливи и отливи, споделиха треньорките на тима Красимира Каръкова и Петя Митева. Те се надяват до следващия турнир всички момчета да си повярват повече и да се раздадат максимално.

В състава взеха участие: Мирослав Дойчев – 11гола, Атанас Найденов – 9гола, Георги Парушев – 8гола, Станислав Офилов – 1гол, Йордан Иванов, Найден Благоев, Теодор Джингов, Станимир Златев, Валери Петров, Мирослав Величков, Божидар Радев и на вратата Петър Николов.