XX -то юбилейно коледно-математическо състезание на СОУ“Ив. Вазов“ /видео/

Разпечатай

На 08. 12. 2012 СОУ „Иван Вазов” – Поморие за втори път стана домакин на XX -то юбилейно коледно-математическо състезание. Участваха 181 деца от 1-ви до 7-ми клас от СОУ „Иван Вазов” – Поморие, СОУ ”Любен Каравелов” – Несебър, СОУ“Константин Преславски“-Бургас и ОУ “Елин Пелин” – Дъбник, които мериха знанията си по математика в съботния ден. Надпреварата ежегодно преминава под егидата на Съюза математиците в България, от където подготвят състезателните теми. Достойното представяне изисква, освен знания по математика, досетливост, съобразителност , комбинативност и любопитство –качества, които математиката формира, сподели г-жа Люба Страволемова, учител и един от организаторите в СОУ „Ив. Вазов“. Наградите бяха връчени днес в малкото и голямо училище от директора г-н Иван Тнекеджиев.

Ето и наградените:

ПЪРВИ КЛАС

I-во място:

                   СОУ”Иван Вазов” Поморие

Полина Николаева Колева -1. А
Георги Калоянов Андреев – 1.В
Ивайла Иванова Тошева  – 1.В
Росен Панайотов Кокинов – 1.В
Габриела Йорданова Лазарова – 1.Г

                   СОУ”Л.Каравелов” Несебър
Марина Паскалева Апостолова – 1

II-ро място:

                 СОУ „Иван Вазов” Поморие
Стилиан Иванов Иванов -1.Г
Коста Маринов Япаджиев -1.Г

III-то място:

                   СОУ”Иван Вазов” Поморие
Виктория Анатолиева Карталова – 1.В
Златил Емил Колев – 1.Г
Христина Росенова Димитрова – 1.Г

IV- то място:

                   СОУ „Иван Вазов” Поморие
Ахил Иванов Караиванов – 1.В
Доника Стефанова Гархулова – 1.В
Мария Дианова Георгиева -1.В

За отлично представяне:

СОУ „Иван Вазов” Поморие
Андрей Георгиев Попчев – 1.А
Тодор Николаев Динов  – 1.А
Валерия Трендафилова Стефанова – 1.В
Ева Димитрова Найденова – 1.В
Кристиан Димитров Белчев – 1.В
Сияна Великова Желева – 1.Г
Георги Емилов Демирев – 1.А
Мартин Николаев Апостолов – 1.А

СОУ „Л.Каравелов’ Несебър
Петър Христов Чапкънов -1 клас

 ОТБОРНО

I-во място: СОУ „Иван Вазов” Поморие
II-ро място: СОУ „Л.Каравелов” Несебър

                                       ВТОРИ КЛАС

 I-во място:

СОУ „Иван Вазов” Поморие
Денис Левентов Ремзиев – 2.А

II-ро място:

СОУ „Иван Вазов” Поморие
Мартин Тодоров Лалев – 2.В

III-то място:

СОУ „Иван Вазов” Поморие
Ния Георгиева Чобанова – 2.А
Стилияна Стоянова Кацарска – 2.А
Албена Константинова Гавраилова – 2.В

ТРЕТИ КЛАС

 I-во място:

СОУ „Иван Вазов” Поморие
Божидар Георгиев Попов – 3.В

 II-ро място:

СОУ „Иван Вазов” Поморие
Милчо Светломиров Атанасов – 3.В

III-то място:

СОУ „Л. Каравелов” Несебър
Дебора Стефанова Бакалова – 3 клас

 ОТБОРНО

 I-во място: СОУ „Иван Вазов” Поморие
II-ро място: СОУ „Л. Каравелов” Несебър

4-ТИ КЛАС
1 мястоАнтония Антонова Кръстева – 4а клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2 място – Милена Янева Стоянова  – 4А клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2 място – Радослав Славов Милев   -  4В клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2-ро място – Кристиян Деянов Кусев   -  4В клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2-ро място – Анна Димитрова Кьосева   – 4В клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2-ро място – Никола Ставрев Илиев – 4В клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
3-то място – Велизара Методиева Джамбазова – 4А клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
3-то място – Ина Иванова Караденизова  -  4А клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
5-ТИ КЛАС
1-во място – Димитър Иванов Димитров – 5А клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2-ро място – Константин Борисов Саваклиев – 5Б клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
3-то място – Славена Евгениева Маринова – 5Б клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
Отлично представяне – Мартин Василев Георгяшев -32,5 т. – 5А клас-СОУ «Иван Вазов»-Поморие
6-ТИ КЛАС
1-во място – Гергана Веселинова Агорастева – СОУ «Иван Вазов»-Поморие
1-во място – Мари-Никол Атанасова Маркова – 6Б клас –СОУ «Иван Вазов»-Поморие
2-ро място – Константин Христов Благоев  -37 т. – 6Б клас – СОУ «Иван Вазов»-Поморие
3-то място – Кристиян Матеев Попов       -34 т. – 6Б клас – СОУ «Иван Вазов»-Поморие
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ 6-ТИ КЛАС
Първо място
 VI клас – СОУ „Иван Вазов” – Поморие
7-МИ КЛАС
1-во място – Кристиан Димчев Диамандиев – СОУ «Любен Каравелов»-Несебър
2-ро място – Самуил Василев Лечев – СОУ «Любен Каравелов»-Несебър
3-то място – Диана Димитрова Мандулева – СОУ «Любен Каравелов»-Несебър
3-то място – Полина Валентинова Жекова – СОУ «Любен Каравелов»-Несебър