Вие сте тук: Начало » Водещи новини » Турнир по спортно ходене в Поморие
        Турнир по спортно ходене в Поморие

        Турнир по спортно ходене в Поморие

        sportno_hodene1

        При отлична организация на 22 март 2014 г. в град Поморие се проведе Вторият Турнир по спортно ходене за всички възрастови групи, организиран от Спортен клуб „Атлет 2004” и Община Поморие. Участваха най-добрите атлети в тази дисциплина от 10 спортни клуба от цялата страна. Отлично се представиха състезателите на Спортен клуб „Атлет 2004” Поморие: Мая Атанасова участва при жените на 10 км и извоюва сребърен медал, както и състезаващият се треньор Атанас Атанасов, който също завърши на второ място.Това беше последна проверка за спортните ходачи преди Националния шампионат, който ще се проведе на 29 март в Балчик.

        sportnohodene2

        Класиране по възрасти:

        МОМЧЕТА до 16 г. – 2 км

        1. Едис Ихсан от СКЛА Шумен с време 12,37 мин.

        2. Радослав Свирецов СК “Европул” Бургас – 12,48 мин.

        3. Ивелин Ганчев СК “Европул” Бургас – 14,29 мин.

        МОМИЧЕТА до 16 г. – 2 км.

        1. Рая Николова СКЛА „Добруджа 99” Добрич – 11,41 мин.

        2. Радост Станева СКЛА “Атлет” Карнобат – 12,12 мин.

        3. Ния Няголова СКЛА „Добруджа 99” Добрич – 12,21 мин.

        4. Арзу Ибраимова СКЛА Нови пазар – 12,48 мин.

        5. Павлина Стоянова СК „Европул” Бургас – 13,10 мин.

        ДЕВОЙКИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – 3 км.

        1. Иванина Петкова СКЛА Шумен – 16,13 мин.

        2. Камелия Начева СКЛА „Атлет” Карнобат – 16,54 мин.

        3. Джансел Мехмед СКЛА Нови пазар – 17,05 мин.

        ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – 3 км.

        1. Здравко Тончев СКЛА Шумен – 15,52 мин.

        2. Расим Петров СКЛА “Добруджа 99” Добрич – 16,00 мин.

        3. Златомир Радев КЛА “Б.Мулешков” Панагюрище – 16,19 мин.

        4. Иван Атанасов СК „Европул” Бургас – 17,26 мин.

        ДЕВОЙКИ СТАРША ВЪЗРАСТ – 5 км.

        1. Мария Димитрова СК “Европул” Бургас – 31,23 мин.

        2. Виктория Дишлянова КЛА “Б.Мулешков” Панагюрище – 31,32 мин.

        3. Десислава Андреева КЛА “Б.Мулешков” Панагюрище – 31,56 мин.

        ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ – 5 км.

        1. Николай Минков СКЛА “Добруджа” Добрич – 25,02 мин.

        2. Мариян Галчев СК “Б.Мулешков” Панагюрище – 31,56 мин.

        3. Денислав Николов СКЛА “Средногорски атлет” Пирдоп – 32,19 мин.

        ЖЕНИ – 10 км.

        1. Радосвета Симеонова СКЛА “Добруджа 99” Добрич – 54,18 мин.

        2. Мая Атанасова СК “Атлет 2004” Поморие – 60,33 мин.

        3. Станислава Петрова СКЛА “Добруджа” Добрич – 62,07 мин.

        МЪЖЕ – 10 км.

        1. Божидар Василев СКЛА “Средногорски атлет” Пирдоп – 50,58 мин.

        2. Атанас Атанасов СК “Атлет 2004” Поморие – 60,45 мин.

        3. Любомир Дишлянов СК “Стоян Николов” Златица – 67,29 мин.

        hodene

        Atanas_atanasov

         

        Горе