Вие сте тук: Начало » Toп новини » Наградени участници в детския фестивал “Корабът на изкуствата”
        Наградени участници в детския фестивал “Корабът на изкуствата”

        Наградени участници в детския фестивал “Корабът на изкуствата”

         

        С изложба и концерт на участниците приключи първото издание на Международния детски фестивал „Корабът на изкуствата”. Децата получиха грамоти, медали и подаръци. Те им бяха връчени на сцената на НЧ „Просвета 1888” от заместник-кмета на Община Поморие Илия Джингов и от членовете на журито- Рада Чомакова, Хайгашод Агасян, Светослав Лобошки и Айдън Софу, съобщиха от пресцентъра на Община Поморие.В концертната програма се включиха наградените участници във всички категории. Гостите се насладиха на изпълнения на пиано, китара, цигулка, класически и модерен балет и много песни.

        През трите фестивални дни над 400 деца от три държави показаха артистичните си умения в музиката, хореографията и изобразителното изкуство и възхитиха седемчленното жури, жителите и гостите на града с таланта си. Наградените участници са:

        OLYMPUS DIGITAL CAMERA

        Раздел „Музика”, Категория „Забавна песен”

        I възрастова група- индивидуални

        Първа награда

        Виктор Стоянов Георгиев – гр. Поморие

        Поля Десиславова Иванова- гр. Бургас

        Далия Каменова Ангелова – гр. Бургас

        Втора награда

        Виктория Пламенова Димова – гр. Поморие

        Аглая Любомирова Тодорова- гр. Бургас

        Симона Станимирова Митева- гр. Несебър

        Трета награда

        Рая Илиева Байчева- гр. Бургас

        Никол Димитрова Чепанова – гр. Бургас

        Марина Маринова Маринова- гр. Бургас

        Поощрения

        Вая Любомирова Скумова- гр. Поморие

        Мария Иванова Вандева- гр. Бургас

        Дая Стилиянова Василева

        Алиета Кръстева Димитрова- гр. Несебър

        Евгени Младенов Станев – гр. Стара Загора

        I възрастова група- дуети

        Поощрение

        Вая Любомирова Скумова и Виктор Стоянов Георгиев – гр. Поморие

        I възрастова група- ансамбли

        Първа награда

        Art Libitum Band- гр. София

        I възрастова група- ансамбли

        Втора награда

        ВГ „Морски звездички” – гр. Несебър

        I възрастова група- ансамбли

        Трета награда

        ДВГ „Слънчев ритъм”- младши- гр. Поморие

        Поощрение

        ДВГ „Слънчев ритъм” –старши

        Детска музикална формация „Детелинки”- гр.Поморие

        II възрастова група- индивидуални

        Първа награда

        Християна Пламенова Петкова- гр. Несебър

        Деница Андонова Кинева- гр. Бургас

        Втора Награда

        Тодор Тодоров Тодоров – гр. Несебър

        Симона Илиянова Маринова – гр. Бургас

        Трета Награда

        Пламен Светлозаров Иванов- гр. Поморие

        Боряна Господинова Дралчева- гр. Бургас

        Специална награда за най- артистично представяне

        Анастасия Анатольевна Сафонова- гр. Москва

        III възрастова група- индивидуални

        Първа награда

        Стела Живкова Давидкова- гр. Бургас

        Габриела Георгиева Димитрова- гр. Бургас

        Втора награда

        Стефан Поппетров Куманов- гр. Поморие

        Трета награда

        Йоана Жекова Петрова- гр. Поморие

        III възрастова група – ансамбли

        Първа награда

        Вокална формация „Морски песъчинки”- гр.Бургас

        I възрастова група- КИТАРА

        Първа награда

        Мартин Георгиев Николов

        Трета награда

        Екатерина Владимировна Рудченко

        I възрастова група- ЦИГУЛКА

        Първа награда

        Йована Сократова Мандулева- гр. Бургас

        II възрастова група- “УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ”

        Първа награда

        Димитър Иванов Тенчев – гр. София

        III възрастова група- цигулка

        Първа награда

        Бернар Мухарем Махмуд – гр. Бургас

        III възрастова група- Класическо пеене

        Втора награда

        Мирела Георгиева Атанасова- гр. Бургас

        Раздел „Музика”

        Категория класически инструменти

        Пиано- първа възрастова група

        Специална награда

        Чавдар Калинов Жеков- гр. Бургас

        Първа награда

        Степан Павлович Чичикин- гр. Бургас

        Катрин Красимирова Георгиева – гр. Бургас

        Рая Илиева Байчева- гр. Бургас

        Дара Йорданова Ибришимова- гр. Бургас

        Цветелина Бистрева Илиева- гр. Бургас

        Мария Орлова- гр. Москва, Русия

        Кристина Владимировна Рудченко- Русия

        Втора награда

        Александър Руменов Петканчев- гр. Бургас

        Ема Николаева Игнатова- гр. Бургас

        Трета награда

        Мариана Росенова Грудева – гр. Бургас

        Виктория Динкова Генева- гр. Бургас

        Гергана Ивайлова Стоянова- гр. Бургас

        Поощрение

        Теодора Бисерова Кичукова – гр. Бургас

        Стефани Бисерова Кичукова – гр.Бургас

        Марина Маринова Маринова- гр. Бургас

        Дая Стилиянова Василева- гр. Бургас – поощрение – най- малък участник

        Дуети I възр. гр.

        Първа награда

        Гергана Ивайлова Стоянова и Рая Илиева Байчева- гр. Бургас

        Дара Йорданова Ибришимова и Мариана Росенова Грудева – гр. Бургас

        Втора награда

        Цветелина Бистрева Илиева и Нели Бистрева Илиева- гр. Бургас Дая Стилиянова Василева и Дара Йорданова Ибришимова

        Специална награда

        Виктория Динкова Генева и Чавдар Калинов Жеков- гр. Бургас

        Индивидуални- II възр. група

        Първа награда

        Лора Миленова Стоянова – гр. Бургас

        Едуард Скалли – гр. Бургас

        Мина Стоева Недин – гр. Бургас

        Втора награда

        Белослава Атанасова Танчева – гр. Бургас

        Трета награда

        Деница Андонова Кинева – гр. Бургас

        Пиано- III възр. гр.

        Първа награда

        Христина Ангелова Ангелова- гр. Бургас

        Трета награда

        Гроня Скалли- гр. Бургас

        Стела Живкова Давидкова- гр. Бургас

        Емилия Дикова- награда за високи педагогически постижения

        Раздел „Хореография”

        СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО ЗА ПЕДАГОГИКА И ЦЯЛОСТНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ДОБРИНА БАХОВА – ШКОЛА ПО КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ ПРИ ОДК НЕСЕБЪР

        Специална награда

        Детска фолклорна танцова школа „Тракийче” – гр. Варна – рък. Тодор Тодоров

        КАТЕГОРИЯ НАРОДНИ ТАНЦИ

        I възрастова група

        Първа награда

        Детска фолклорна танцова школа „Тракийче” – гр. Варна – рък. Тодор Тодоров

        Втора награда

        Клуб за народни танци „Ахелойче”- ПРИ ОУ ХР. БОТЕВ гр. Ахелой Рък. Десислава Червенкова

        II възрастова група

        Първа награда

        Танцов състав при НЧ ”Саморазвитие” 1950- с. Тънково Рък. Владимир Данаилов

        Втора награда

        Клуб за народни танци „Ахелойче”- ПРИ ОУ ХР. БОТЕВ гр. Ахелой Рък. Десислава Червенкова

        III възрастова група

        Първа награда

        Клуб за народни танци „Ахелойче”-ПРИ ОУ ХР. БОТЕВ гр. Ахелой Рък. Десислава Червенкова

        Предучилищна група

        Първа награда

        Детска танцова формация – ОДЗ „Детелина – гр.Поморие рък. Марияна Георгиева Койчева и Миглена Радилова Радилова

        Детски танцов състав „Веселушко” – гр.Поморие рък. Рада Джафарова- Петрова

        КАТЕГОРИЯ ХАРАКТЕРЕН ТАНЦ- АНСАМБЛИ

        II възрастова група

        Първа награда

        Танцова формация „Фреш” – гр. Поморие Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        Втора награда

        Танцова формация „Ромски звездички” – гр. Средец Рък. Зюмбюла Маринова

        III възрастова група

        Първа награда

        Българо- гръцко дружество „Анхиало”- гр. Поморие Рък. Лиляна Христова

        Втора награда

        Танцова формация „Фреш” – гр. Поморие Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        КАТЕГОРИЯ БАЛЕТ- ИНДИВИДУАЛНИ

        I възрастова група

        Първа награда

        Божидара Константинова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Втора награда

        Кристина Димчева – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        II възрастова група

        Първа награда

        Ана- Мария Димитрова Трифонова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        III възрастова група

        Първа награда

        Дария Тихомирова Котова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        КАТЕГОРИЯ БАЛЕТ –ДУЕТИ

        I възрастова група

        Първа награда

        Божидара Жорова Константинова и Дара Динкова Подикова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Втора награда

        Божидара Славова Бозовайска и Кристина Кирилова Димчева – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Трета награда

        Нона Милкова Харизанова и Никол Иванова Маренова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Божидара Жорова Константинова и Златомира Станимирова Богданова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        КАТЕГОРИЯ БАЛЕТ- ТРИО

        I възрастова група

        Първа награда

        Симона Станимирова Митева, Виктория Христова Байчева, Радост Стоянова Димитрова – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Втора награда

        Божидара Славова Бозовайска, Кристина Кирилова Димчева, Кристина Димитрова Трифонова- Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Трета награда

        Лорияна Димитрова Андонова, Тиана Николова Тодорова, Алиета Димитрова Кръстева – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        КАТЕГОРИЯ БАЛЕТ- КВАРТЕТ

        I възрастова група

        Първа награда

        Божидара Жорова Константинова, Дара Динкова Подикова,Радост Димитрова, Симона Станимирова Митева- Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        КАТЕГОРИЯ БАЛЕТ- АНСАМБЛИ

        I възрастова група

        Първа награда

        Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        II възрастова група

        Първа награда

        Школа по класически балет при ОДК – Школа по класически балет при ОДК – гр.Несебър Рък. Добрина Бахова

        Втора награда

        Танцова формация „Ромски звездички” – гр. Средец Рък. Зюмбюла Маринова

        КАТЕГОРИЯ СЪВРЕМЕНЕН ТАНЦ- ДУЕТ

        II възрастова група

        Първа награда

        Лора Стоянова Георгиева и Ирен Миткова Колева Танцова формация „Фреш”- Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        III възрастова група

        Първа награда

        Кристалина Стаматова Тузлукова и Александра Александрова Йорданова- Танцова формация „Фреш”- Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        Втора награда

        Жаклин Хари Георгиева и Добрина Русева Димитрова – Танцова формация „Фреш”- Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        КАТЕГОРИЯ СЪВРЕМЕНЕН ТАНЦ- АНСАМБЛИ

        I възрастова група

        Първа награда

        Студио модерен балет „Дъга” – гр.Ахелой – Рък. Антон Стоянов

        II възрастова група

        Първа награда

        Танцова формация „Фреш”- Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        Втора награда

        Студио модерен балет „Дъга” – гр.Ахелой – Рък. Антон Стоянов

        Танцов клуб „Фантазия” при ОДК- гр.Несебър – Рък. Жулиета Малчева- Самоковлиева

        III възрастова група

        Първа награда

        Хип-хоп група Reborn Crew – гр. Бургас

         

         

         

         

        Горе