Вие сте тук: Начало » Toп новини » И ДПС промени листата на определени за избрани кандидати
        И ДПС промени листата на определени за избрани кандидати

        И ДПС промени листата на определени за избрани кандидати

        ОИК-Поморие приложи процедурата по чл. 458 ал. 1 от ИК, като на мястото на отказалия се избран съветник Сейфетин Юмед Сатаджъ от листата на ДПС, влезе следващият в листата и класирането по брой действителни гласове и преференции- Пламен Асенов Огнянов.
        Припомняме, че по същия начин бяха заличени избрани общински съветници от ПП ГЕРБ и от Местна коалиция ” Бъдеще Народен съюз – ВМРО”.
        От листата на ПП ГЕРБ се отказа да встъпи в правомощия като общински съветник Живко Стойков Костадинов, като на негово място под №6 ОИК вписва Илиян Христов Щерев, под №7 Христо Парашкевов Парашкевов, а под №8 определи за избран кандидат Борислав Киров Ангелов.
        В Местна коалиция ” Бъдеще Народен съюз – ВМРО” мястото на отказалия се избран съветник Андрей Самуилов Атанасов, бе заето от следващия в листата и класирането по брой действителни гласове и преференции- Ради Иванов Рашков, а на второ място бе избрана Катя Аргирова Христофорова, предвид отказа на третия и четвъртия в листата – Смаил Юсеин Смаил и Стефка Вълкова Ангелова.

        Ето как изглежда новият Общински съвет в Поморие:
        1. Юсеин Мехмед Мехмед – с.Габерово (ДПС)
        2. Невзат Ахмед Топал – с.Габерово (ДПС)
        3. Христо Стоянов Широков – гр.Поморие (ДПС)
        4. Смаил Бейтула Смаил – с.Страцин (ДПС)
        5. Пламен Асенов Огнянов- гр.Поморие (ДПС)
        6. Даниела Панайотова Радева – гр. Поморие (НФСБ)
        7. Адам Георгиев Адамов – Поморие (ГЕРБ)
        8. Неделчо Стайков Стайков – Поморие (ГЕРБ)
        9. Ася Атанасова Пеева – Поморие ( ГЕРБ)
        10. Милена Енева Георгиева – Поморие (ГЕРБ)
        11. Георги Тошков Вражев – Поморие (ГЕРБ)
        12. Илиян Христов Щерев – Ахелой (ГЕРБ)
        13. Христо Парашкевов Парашкевов – Каблешково (ГЕРБ) 14. Борислав Киров Ангелов– Ахелой (ГЕРБ)
        15. Георги Петров Трухчев – Поморие (Реформаторски блок)
        16. Живко Великов Куцаров – Поморие (Реформаторски блок)
        17. Васил Милтиядов Костадинов – Поморие (Партия на зелените)
        18. Ради Иванов Рашков – Поморие (Местна коалиция “Бъдеще Народен съюз – ВМРО”)
        19. Катя Аргирова Христофорова – Поморие (Местна коалиция “Бъдеще Народен съюз – ВМРО”)
        20. Никодим Стоянов Стоянов – Поморие (БСП)
        21. Ива Димитрова Кусева – Поморие (БСП)

        Един коментар

        1. В "демократична" Р България карат законноизбраните общински съветници доброзорно да се се отказват!

        Горе