Равен мач на “Поморие” в последното си домакинство

p1160649ОФК “Поморие” направи равен мач в последното си домакинство.Възпитаниците на старши треньора Веселин Бранимиров завършиха 2:2 срещу гостите от ПФК „Ботев“ /Гълъбово/.

Поморие поведе в 18-та минута след като Стоян Кижев засече с глава центриране от корнер за 1:0. До края на полувремето гостите можеха да изравнят, но Ташев удари дясната греда.

В 58-та минута Бекир Расим изпълни чудесен фаул, пращайки топката в долния десен ъгъл за 2:0. В  65-та минута Иван Бинков от „Ботев“ остана сам срещу вратаря на Поморие и не сгреши за 2:1. През 72-та минута Теодор Стефанов можеше да реши всичко в мача, но излязъл очи в очи с Колев нацели дясната греда.

120 секунди по-късно Методи Костов направи 2:2 след точен удар с глава.

В следваща среща  ОФК “Поморие”  гостува на ПФК „Кариана“ /Ерден/ на 23.05. /четвъртък/ от 17:00 часа