„Поморие“ загуби от „Локомотив“ у дома

pomorieОФК “Поморие”и ПФК “Локомитив” /София/ завършиха при резултат 1:3 в среща от 8-ия кръг на първенството на Втора професионална лига.

Двубоят на стадиона в  Несебър започна по мечтан начин за домакините. Новото попълнение Жосуе Нтой откри само след 8-минута игра в дебюта си за Поморие. Той бе привлечен в паузата на първенството преди седмица. Французинът преди това е играл у нас и за “Верея”. “Локомотив” успя да изравни в 22-та минута с попадение на младежкия си национал Цветомир Вачев. Той се разписа след разбъркване отблизо. Пет минути преди края на първото полувреме Александър Александров от фаул вкара и втори гол за железничарите. Това бе и преломният момент в мача.

Домакините след почивката не успяха да променят нещата. А в 71-та минута, отново Александров остана сам срещу вратаря и пусна топката покрай него за крайното 1:3.

В следваща среща ОФК Поморие гостува на „Спартак“ /Плевен/ на 21.09.2019 г. /събота/ от 18:00 часа.