Вие сте тук: Начало » Toп новини » Трима са кандидатите за кмет на община Поморие! Вижте кандидатите за общински съветници и кметове на кметства!

    Трима са кандидатите за кмет на община Поморие! Вижте кандидатите за общински съветници и кметове на кметства!

    Кандидати за кмет на Oбщина Поморие

    43. Иван Атанасов Алексиев
    ПП ГЕРБ

    56. Никодим Стоянов Стоянов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    72. Янчо Зафиров Славов
    Движение 21 (Алтернатива за Българско Възраждане /АБВ/)

    Кандидати за общински съветници на Община Поморие

    24. НОВОТО ВРЕМЕ

    101. Ангелина Кирова Мерджанова
    102. Веселина Русева Русева
    103. Константин Георгиев Ризов
    104. Яна Росенова Иванова
    105. Жулиета Димова Иванова
    106. Костадин Стоянов Кожухаров
    107. Леонид Атанасов Стамболиев
    108. Добромир Генчев Овчаров

    43. ПП ГЕРБ

    101. Адам Георгиев Адамов
    102. Георги Тошков Вражев
    103. Петя Янева Арнаудова
    104. Илиан Христов Щерев
    105. Иван Кънчев Дачев
    106. Ваня Янева Владимирова
    107. Георги Маринов Драгнев
    108. Весела Желязкова Гуджукова
    109. Станислав Валентинов Ангелов
    110. Неделчо Стайков Стайков
    111. Любо Пеев Липчев
    112. Захари Йосифов Атанасов
    113. Борислав Киров Ангелов
    114. Петър Стойчев Марков
    115. Ивайло Стоянов Йовов
    116. Димитър Костадинов Калайджиев
    117. Жени Малчева Иванова
    118. Теньо Славейков Христозов
    119. Пламен Ангелов Димитров
    120. Ганю Бонев Тотев
    121. Петър Хараламбов Хараламбов

    48. ВЪЗРАЖДАНЕ

    101. Щерион Апостолов Андреев
    102. Христо Дачков Колев
    103. Валя Тодорова Георгиева
    104. Галина Цонева Атанасова

    55. Движение за права и свободи – ДПС

    101. Бейхан Али Мустафа
    102. Сезгин Хасан Кадил
    103. Христо Стоянов Широков
    104. Смаил Бейтула Смаил
    105. Невзат Ахмед Топал
    106. Сезгин Ахмед Осман
    107. Юсеин Мехмедали Мехмедали
    108. Пламен Асенов Огнянов
    109. Гюлфет Смаил Юсеин
    110. Адем Сюлейман Адем
    111. Хасан Бейхан Саид
    112. Кадир Хасан Смаил
    113. Сейфетин Юмед Сатаджъ

    56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    101. Никодим Стоянов Стоянов
    102. Николай Драгомиров Буковинов
    103. Ива Димитрова Кусева
    104. Кремена Кирилова Лалева
    105. Христо Димитров Трифонов
    106. Йорданка Тодорова Иванова
    107. Живко Пламенов Костов
    108. Виолета Желязкова Желева
    109. Петя Андонова Ницова
    110. Иван Парашкевов Парашкевов
    111. Светлана Йорданова Анастасова
    112. Тодорка Николова Липчева
    113. Нейчо Георгиев Стоянов
    114. Стилиян Христов Дерелиев
    115. Събчо Пеев Събев
    116. Златка Тодорова Европова

    64. ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

    101. Петко Кирилов Георгиев
    102. Живко Великов Куцаров
    103. Живко Иванов Трифонов
    104. Георги Петров Трухчев
    105. Диян Захарийчев Тенев
    106. Антон Георгиев Тръпков
    107. Яни Алексиев Янев
    108. Росен Николов Грозев
    109. Гълъбинка Христова Гордън
    110. Драгомир Иванов Павлов
    111. Ердал Есад Байрям

    70. НФСБ (НФСБ и ВМРО – БНД)

    101. Даниела Панайотова Радева
    102. Емилия Аврамова Колева
    103. Димитър Николов Стойков
    104. Стоянка Маринова Мерджанова

    71. “ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН /Движение Гергьовден – Воля/”

    101. Катя Аргирова Христофорова
    102. Димитринка Апостолова Тръпкова
    103. Иван Петров Масларов
    104. Атанас Райков Тодоров
    105. Надя Савова Душева
    106. Теодора Панайотова Костова
    107. Филип Митков Андонов
    108. Пламен Цонев Душев
    109. Калоян Желязков Димов
    110. Станка Йоргакиева Петкова
    111. Веселин Андонов Цонков
    112. Кристияна Янкова Иванова

     

    72. Движение 21 (Алтернатива за Българско Възраждане /АБВ/)

    101. Янчо Зафиров Славов
    102. Яни Драков Драков
    103. Татяна Костадинова Караиванова
    104. Кристина Апостолова Димитрова
    105. Йорданка Николаева Валеова
    106. Станимир Костадинов Няголов

     

    Кандидати за кмет на кметство

    гр. Ахелой

    8. Гроздан Златев Златев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

    43. Иван Георгиев Георгиев
    ПП ГЕРБ

    с. Бата

    43. Георги Неделчев Георгиев
    ПП ГЕРБ

    56. Стилиян Христов Дерелиев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    64. Яни Алексиев Янев
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

    71. Валентин Стойков Петров
    “ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН /Движение Гергьовден – Воля/”

    с. Габерово

    55. Ахмед Али Мехмед
    Движение за права и свободи – ДПС

    с. Горица

    43. Тончо Апостолов Киров
    ПП ГЕРБ

    56. Златка Тодорова Европова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    71. Гергана Куртева Павлова
    “ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН /Движение Гергьовден – Воля/”

    с. Гълъбец

    43. Георги Атанасов Вълков
    ПП ГЕРБ

    55. Бедри Сабри Ахмед
    Движение за права и свободи – ДПС

    56. Тодорка Николова Липчева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

    с. Дъбник

    55. Мустафа Кадир Юсеин
    Движение за права и свободи – ДПС

    67. Осман Осман Смаил
    Осман Осман Смаил

    с. Белодол

    55. Фирдес Муталиб Нурула
    Движение за права и свободи – ДПС

    68. Гюлфие Мехмед Хасан
    Гюлфие Мехмед Хасан

    гр. Каблешково

    43. Христо Парашкевов Парашкевов
    ПП ГЕРБ

    69. Ивайло Душев Иванов
    “Българската пролет” (БСП за България и партия ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ)

    72. Станимир Костадинов Няголов
    Движение 21 (Алтернатива за Българско Възраждане /АБВ/)

    с. Порой

    43. Исмаил Хюсеин Али
    ПП ГЕРБ

    55. Фатме Ахмед Смаил
    Движение за права и свободи – ДПС

    71. Филип Митков Андонов
    “ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН /Движение Гергьовден – Воля/”

    с. Страцин

    55. Хасан Иса Кралъ
    Движение за права и свободи – ДПС

     

     

     

     

     

     

     

     

    Горе