В първа контролна среща “Поморие” игра с “Берое”

ОФК “Поморие” гостува за първа контролна среща в Стара Загора на елитния “Берое”. Срещата се проведе при слънчево време на идеално изчистен терен в базата на домакините.

Двата отбора в началото на срещата предложиха бърза игра с опасни атаки към двете врати.Домакините успяха да открият още в 10-та минута. Но 10 минути след това гостите от Поморие изравниха резултата след гол от дузпа на Лемперов, отсъдена за нарушение срещу Милен Танев в наказателното поле. През II-то полувреме отборът на Поморие игра с изцяло нова единадесеторка. Играта продължи да бъде бърза и интересна, но в крайна сметка нов гол не беше отбелязан и крайният резултат на срещата остана 1:1.

Следваща контрола на отбора на ОФК “Поморие” е на 24.01.2017 г. /вторник/,  от 11:00 часа на стадион Поморие срещу  ПФК “Нефтохимик” Бургас.