В регатата „Великден” първи места за Стефани Музакова и Тодор Тузлуков

Над 100 състезатели от 12 клуба по ветроходство мериха сили в регатата “Великден”, която се проведе в акваторията на Несебърския залив в празничните дни. След оспорваните гонки по време на състезанието  бяха излъчени победителите в отделните класове. В клас „Оптимист” първо място зае Тодор Тузлуков от „Циклон” Поморие, а при девойките в клас „Лазер Радиал” първа стана Стефани Музакова. В общото класиране на „Лазер Радиал” Стефани Музакова от „Циклон” Поморие  зае второто място след Любен Тенекеджиев от Порт Бургас.

В регата “Великден” най-много бяха участниците в клас “Оптимист” – 61 на брой , но при девойки младша възраст в този клас 1-во място зае Гергана Димитрова.

От участвалите 7 ветроходци на Циклон Поморие, равносметката е три първи, едно второ и едно пето място: