Загуба на „Поморие“ от „Монтана“

futbol-2“Поморие” падна от “Монтана” с  1:0  в среща от XXIII кръг на Втора професионална лига.
Живко Петков пропусна за Поморие четвърт час след началото на срещата, когато се освободи от защитата на домакините, но ударът му премина покрай лявата греда. Малко след това отново Петков се озова сам срещу вратаря на домакините, но би над вратата.
През второто полувреме Монтана натисна и в 62-та минута  капитанът на монтанци  засече с глава в мрежата за 1:0.

Възпитаниците на треньора Радослав Боянов имаха още едно положение в самия край на срещата, но отново пропуснаха и крайният резултат остана 1:0 за Монтана.

Във временното класиране Поморие е на  6-то място, а Монтана  се доближи на 12 точки до лидера Царско село.

В следваща среща ОФК Поморие приема отбора на Лудогорец II на 12.04. /петък/ на стадиона в Несебър.