Златни медали за Клуб по спортни танци “Блясък” – Поморие

asenovgrad2На 28.04.2018г. в град Асеновград се проведоха Държавно лично отборно първенство по спортни танци и състезание за Купа “Асеновград”, организирани от Община Асеновград, Българска федерация по спортни танци и КСТ “Асеновец”. За пореден път представители на клубове от цялата страна се събраха за да отбележат световният Ден на танца.

Петър Тодоров и Лора Туджарова състезателна двойка на КСТ “Блясък”- Поморие и КСТ “Нефтохимик – 78” – Бургас, за първи път излязоха заедно на танцовия подиум и безапелационно се качиха на най-високото стъпало на почетната стълбичка в три категории. В Държавното лично отборно първенство Петър и Лора спечелиха златните медали в Клас 9Е . В битката за Купа “Асеновград” бяха отново наградени със златото и в двете категории Деца I Латина и Деца I Стандарт.

Двойката на КСТ “Блясък” – Поморие Николай Димитров и Мария Димитрова заеха 4-то място в Държавното лично отборно първенство клас 13D.

Желаем успех на състезателите и в предстоящите им изяви.