Златни медали за Клуб по спортни танци „Блясък”-Поморие

blqsyk

Две от танцовите двойки на Клуб по спортни танци „Блясък” гр. Поморие завоюваха златни медали през изминалия уикенд.

На открития Национален турнир за Купа Чирпан, с организатори Българска федерация по спортни танци, Община Чирпан и КСТ „Меджик степ”, състезателната двойка Мария и Николай Димитрови спечелиха златните медали в клас 11 Е и се

Дебора и Алекс

качиха на най-високото място на почетната стълбичка.

По-същото време в Димитровград в салона на Драматичен театър “Апостол Карамитев” се проведе 11-то издание на Националния конкурс „България танцува“. В тазгодишното издание се включиха 900 танцьори от над 30

формации в страната. И в този конкурс златни медали и дипломи спечелиха най-малките състезатели на клуба Дебора Жечева и Алекс Йорданов.

Приз за най-малък участник в този конкурс спечели 3-годишната Паула Йорданова, също член на КСТ „Блясък”.

Състезателите на Клуб по спортни танци „Блясък” продължават усилено да се подготвят за последният турнир за 2016 г., който ще се проведе на 17-ти  и 18-ти декември в Бургас, както  и за Коледния концерт на 22 декември.