Момчетата до 12г. на ОХК”Поморие” със сребърни медали

17910861_1501099739963547_1644502475_nНа 12.04.2017г. в гр.Хасково се проведе  ІІІ зонален турнир по хандбал за момчета до 12 години. В първия мач отборът на ОХК “Поморие” игра срещу ХК “Труд”. От първата до последната минута срещата вървеше гол за гол, като първото полувреме завърши 5:4 за “Поморие”, но младите хандбалисти не съумяха да запазят преднината и допуснаха равенство в крайния резултат – 9:9. Веднага след първата среща момчетата на “Поморие” излязоха срещу  ХК “Фрегата”- Бургас и загубиха с резултат 6:13. В третия мач поморийци играха срещу домакините от ХК “Асти-91”- Хасково. Още от самото начало нашите момчета поведоха в резултата и спечелиха мача с резултат 15:8.

Участие взеха: Николай Йорданов – 11гола, Радостин Митев – 9гола, Костадин Иванов – 5гола, Християн Казаков – 3 гола, Кристиян Самоковлиев – 1 гол, Станимир Михалакев – 1 гол, Калоян Байлов, Мариян Славов, Мартин Бояджиев, Мирослав Дойчев, Димитър Добрев, Тодор Сандев и вратарят Игор Кучер.

С резултатите от цялостното представяне на момчетата от ОХК “Поморие” бяха наградени със сребърни медали. Треньорките на ОХК “Поморие” са доволни от играта на момчетата и са благодарни, че за първа година постигат такива добри резултати. Предстои участие в квалификациите за финали.